Anasayfa » Teknik Servis » GAZİEMİR SAMSUNG SERVİSİ | 0232 487 41 40
 • GAZİEMİR SAMSUNG SERVİSİ | 0232 487 41 40

  GAZİEMİR  Samsung  servisi olarak 10 yılı aşkın deneyimimizle merkez veya çevre ilçe gözetmeksizin tüm İzmirlilere hizmet vermekteyiz.

  Tüm hafta boyunca günün herhangi bir saatinde iletişime geçebileceğiniz firmamız geniş servis ağı müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede ve kaliteli işçilik ile çözmeyi prensip edinmiştir.

  SAMSUNG GAZİEMİR TELEVİZYON SERVİSİ

  Teknik servis olarak sağladığımız gezici servis hizmeti sayesinde müşterilerimizin çağrılarına en kısa sürede yanıt verilmekte ve müşteriye en yakın gezici servis ilgili adrese yönlendirilmektedir. Yerinde yapılan kontroller sonrasında arızanın durumuna göre tamir işlemleri ürün servisimize getirilmeden yerinde yapılabilmektedir. Ancak genel olarak müşterilerimize tavsiyemiz tüm işlemlerimizin teknik servisimizde yapılmasının daha iyi olacağı yönünde olmaktadır. Bunun nedeni arızanın giderimi amacıyla servisimize gelen ürünlerin diğer parçalarında mevcut olabilecek problemler için denetim yapılmasıdır. Herhangi bir problem tespit edildiğinde bu tespit kayıt altına alınarak müşteri bilgilendirilmekte ve isteği doğrultusunda tüm sorunlar çözülmektedir.

  Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışını kurulduğu günden beri sürdüren servisimiz yapılan tamirat sırasında parça değişimi gerçekleşmesi durumunda değişimde kullandığı tüm parçaları ücretsiz olarak en az 1 yıl olmak üzere teknik servisimiz güvencesinde belgeleyerek garanti altına almakta ve bu belgeyi müşteriye teslim etmektedir.

  Samsung Beyaz Eşya Klima Kombi ve Termosifon Servisi

  Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması ve mağduriyetlerinin en aza indirilmesi amacıyla teknik servisimize alınan cihazların bakım ve onarımı en kısa sürede yapılmakta ve tamir edilen ürünün en geç 2 gün içerisinde teslimi gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz onarım için teknik servisimize gönderilen ürünlerinin durumunu iletişim telefonlarımızı arayarak takip edebilmektedirler.

   

  Samsung İzmir servisi olarak size hizmet vermekten gurur duymaktayız. Saygılarımızla.

  Samsung İzmir Servisi Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir